Poistenie podnikateľov

Manažment poistenia s efektívnymi riešeniami

Ako klient UMS ste zverili správu poistenia do rúk profesionálnych sprostredkovateľov poistenia. UMS sa Vám postará o správu Vašich poistných zmlúv a o rýchlu a úspešnú likvidáciu poistných udalostí a poskytne Vám neustály poistný controlling.

Osobná angažovanosť každého zamestnanca aj spolupracovníka zaisťuje UMS už viac ako 10 rokov dlhodobé vzťahy s firemnými klientmi. UMS sa postará o Vašu istotu a bezpečnosť a vypracuje pre Vás špeciálne riešenia, od komplexného poistenia majetku, strojov, motorových vozidiel, prerušenia prevádzky cez poistenie zodpovednosti spoločnosti, štatutárov, za výrobok, environmentálnej zodpovednosti až po poistenie poľnohospodárov, špeciálnych rizík autodopravcov, logistických centier, hotelov, či bytových domov a iných na mieru vyvinutých produktov. Pokiaľ nenájdeme pre Vás zodpovedajúce riešenie na slovenskom poistnom trhu, máme jedinečnú možnosť nájsť riešenie v zahraničí, čo drvivá väčšina našich konkurentov nedokáže a niekedy ani z legislatívneho hľadiska nemôže.

Spokojnosť našich firemných klientov a ich dlhodobé partnerstvo s našou spoločnosťou je veľkým záväzkom nielen v tejto úspešnej spolupráci pokračovať, ale posúvať ju neustále na vyššiu kvalitatívnu úroveň. Vieme pripraviť pre klientov ponuku akéhokoľvek typu poistenia, o ktoré má v rámci svojho podnikania záujem, stačí nás kontaktovať nižšie uvedeným formulárom a vypracujeme ponuku poistenia, šitú na mieru.
 

 

Poistenie podnikateľov