Profil spoločnosti

Patríme medzi lídrov na slovenskom trhu sprostredkovateľov poistenia, naše služby obsahujú portfólio všetkých poistných produktov či už pre fyzické osoby alebo firemnú klientelu. Významne sa angažujeme aj vo špecializovaných oblastiach poistenia strojných rizík, špeciálnych rizík autodopravcov, logistických centier a profesijných zodpovedností. Naše odborné analýzy využívajú klienti v prípadoch poistenia majetku miest a obcí, bytových domov a hotelov.  Venujeme  sa tiež  poisteniu osôb, kde sa snažíme v rámci rodiny zabezpečiť komplexné zastrešenie finančných služieb.                                                                                                                                                                                                                    

Profil spoločnosti

Univerzálna maklérska spoločnosť, s.r.o., je vysoko profesionálna, nezávislá a spoľahlivá spoločnosť, poskytujúca svojim klientom komplexné služby nevyhnutné k zabezpečeniu kvalitného poistenia. Od svojho vzniku začiatkom roku 2000 prešla veľmi intenzívnym a dynamickým vývojom. Počas svojho pôsobenia na poisťovacom trhu si vydobyla významné miesto rozsahom a kvalitou poskytovaných služieb, vďaka čomu sa dnes zaraďuje k najvýznamnejším a najväčším sprostredkovateľským spoločnostiam v rámci SR.

Od decembra roku 2006 sa stala členom skupiny GrECo, medzinárodného poisťovacieho makléra. Členstvo v tejto skupine znamená konkurenčnú výhodu aj pre našich klientov, keďže sme schopní ponúknuť produkty, ktoré sa na našom trhu poistiť nedajú, resp. ich poisťovne na slovenskom trhu neponúkajú.  Okrem poistných produktov cez našu pridruženú spoločnosť ponúkame aj finančné služby, ktoré sú často s poistením späté, a to najmä úvery, hypotéky či investovanie.

Služby pre firmy

Poistenie pre firmy

Zistiť viac
Služby pre občanov

Poistenie pre občanov

Zistiť viac
Služby Zastúpenie UMS

Zastúpenie UMS

Zistiť viac